طراحی گرافیک

لوگو ، کتاب هویت بصری و برند سازی از ابزارهایی هستند که در کنارهم جلوه ای از تجارت یا محصول را در ذهن ترسیم می کنند.لوگو، نشانه یا آن چیزی است که از طریق آن تجارت را به ساده ترین شکل می شناسند. هویت، جنبه های تصویری که بخشی از کل برند را تشکیل می دهد و برند، تأثیر عاطفی سازمانی که به عنوان یک کل واحد درک می شود.

هویت بصری از فعالیت های اساسی در تبلیغات یک تجارت به حساب می آید. در دنیای امروز که گروه های تجاری در رقابت تنگاتنگ با یکدیگر قرار دارند و هر یک در تلاش هستند تا نظر مشتریان و مخاطبان بیشتری را جلب کنند، تبلیغات جایگاه ویژه ای دارد.

دنیای تجارت، دنیای رقابت است. امروزه گروه های تجاری هر یک در تلاش هستند تا نظر مشتریان و مخاطبان بیشتری را جلب کنند و از این رو تبلیغات نقش و جایگاه ویژه ای در این رقابت بازی می کند. آن تجارتی موفق است که بتواند از کلیه ظرفیت های تبلیغاتی و اطلاع رسانی به بهترین و مناسب ترین شکل ممکن استفاده کند. لوگو و کتاب هویت بصری از اصلی ترین ابزارهایی هستند که در سیستم تبلیغاتی نوین جایگاهی ویژه دارند. برای همین دقت در طراحی و تدوین آن ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. لوگو نمادی از کسب و کار شماست و اکثر مشتریان تجارت شما را با آن خواهند شناخت و کتاب هویت بصری، سندی شامل مجموعه قوانین و دستورالعمل های مختلف برای حفظ و گسترش هویت یک برند است. این کتاب قوانین و اصولی را شامل می شود که برای حفظ یکپارچگی و وحدت رویه میان تمام جلوه های بصری مورد استفاده لازم و ضروری است.

 

گروه گراف کده با متخصصانی هنرمند، خلاق و حرفه ای قادر است تا نیازهای تبلیغاتی شما را از ابتدا تا انتها و بر پایه اصول علمی و استاندارد جهانی برطرف سازد

 

طراحی لوگو ، طراحی کتاب هویت بصری ، طراحی ست اداری ، طراحی پوستر ، طراحی بنر و استند ، صفحه آرایی کتاب و نشریات ، طرحی بروشور ، طراحی برچسب CD و DVD ، طراحی کارت پستال / دعوت /… و بسیاری خدمات دیگر